Cesta: Úvod > Potahy > Softy OFF > Potah Spinlord Ozelot Hard

Potah Spinlord Ozelot Hardnovinka
Kód zboží:SPI0032
Výrobce:Spinlord
Naše cena s DPH:850,00 Kč
(35,56 EUR)
DoporučitVytisknoutVarianty:

Potah Spinlord Ozelot Hard
 
SpinLord Ozelot je náš nejnovější vývoj pro hráče, kteří hledají gumu s nejvyšší možnou rychlostí bez „továrního ladění“. Horní list ocelot má větší přilnavost než gumy z Německa nebo Japonska, ale není lepkavý. Je také pružnější než typické kaučuky z Číny.
Houba je středně tvrdá a poskytuje velmi silný vestavěný efekt rychlého lepení. Extra síla Ozelotu je zajištěna novým polymerem integrovaným do houby a nikoliv těkavými chemikáliemi přidávanými na povrch houby. Výsledkem je, že ocelot je odolnější než mnoho jiných kaučuků. Ovládání je tedy lepší a vyšší rotace.
Ozelot je optimalizován pro evropský styl hraní. Je to více než dost pro útok s velkou silou, ale má dostatečnou kontrolu pro hraní podřízených koulí, pokud je to nutné.
Ozelot není vhodný pro začátečníky a podprůměrné hráče, ale může jej zvládnout průměrný hráč.
Tato guma je "Made in China", ale v Japonsku byla vyvinuta jak houba, tak i vrchní vrstva. Jako vždy je konečná kontrola kvality prováděna v Německu, takže můžeme zaručit nejlepší možnou kvalitu pro každou jednotlivou gumu.
 
Upozorňujeme, že Ozelot má 2 verzie. Obe verzie sú identické. Rozdiel je len v tvrdosti špongie, ktorá sa kontroluje a vyberá ručne. Toto je tvrdá verzia (tvrdosť cca 44-46 stupňov). 
 
 Rýchlosť: 13,5 Spin: 10,5 Kontrola: 7,5 
Komentáře (0)
 
  Komentáře: vložit komentář  
Akce a slevy na e-mail
Chcete být informován e-mailem
o slevách a novinkách?
Doprava a platba
Jak mohu platit
Způsoby doručení
Problémy s doručením
Poradna pro zákazníky
Kontakty
Provozovatel
Napište nám
Partneři